logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
TIfERnURs  
#1 Posted : Thursday, November 1, 2018 7:12:03 AM(UTC)
TIfERnURs

Rank: Newbie

Groups: Registered

Golden Goose Deluxe Brand Hrvatska Online - Podijelite kako sam dobio ove fantastične Golden Goose Deluxe Superstars i kako sam ih dizajnirao!

Konačno sam odlučio da ću kupiti neke tenisice marke Golden Goose Deluxe. Hlače i tenisice, a imam i nekoliko njih. Budući da je Audrey Lombard moj stilski guru, uvijek sam je volio (nekoliko parova).

GGDBs, bio je sljedeći korak da odaberete koji. Doista sam bio zbunjen zbog veličine. Hrvatska Golden Goose Žene Cipele Outlet. Neki su ljudi rekli da su velike po veličini neki su rekli da se moraju prilagoditi, drugi su rekli da moraju proći veličinu! Gah! Mislite na par cipela od $ 300 + da bi određivanje veličine bilo barem dosljedno.

U svakom slučaju, odabrao sam ovaj srebro i antilop. Stan Smith je otišao srebrnim.

Otišao sam to u moju uobičajenu veličinu. Nosila sam ih Superstars kutak najmanji klin, ali to nije bio vidljiv. Došli su jednostavni sivi sa par srebrne čipke i par. Naravno da posuda sa špilja srebrnim čipkama gone. I h? TTE fashen sve k može? I nosili s izvan kontrole pletenina, GGDB Muškarci Cipele Besplatna i brza isporuka, kožne kratke hlače i tajice pod gaćice ... ali Sydney je 14 Celzijevih stupnjeva, a budimo realni. To je prokleto hladno da bi Fashun.
UserPostedImage
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.